Programma

Home / Programma

Vrijdag 12 oktober 2018

St. Joriskerk
(De Hof 1)

Sint Aegtenkapel
(’t Zand 37)

21.30 uur
Kaarslichtconcert door Daniel van de Hoeven en Anton Spronk

Zaterdag 13 oktober 2018

St. Joriskerk
(De Hof 1)

10.00 – 10.45 uur
Rien Donkersloot (orgel)

11.00 – 11.45 uur
SoliAmersfoort (koor/orgel)

12.00 – 12.45 uur
Toonkunst Amersfoort (koor)

13.00 – 13.45 uur
Henk van Zonneveld (orgel)

14.00 – 14.45 uur
Voxtet Vocaal Ensemble (dubbelkwartet + orgel)

15.00 – 15.45 uur
Jan Jansen (orgel)

16.00 – 16.45 uur
Sonante Vocale (koor)

17.00 – 17.45 uur
Rien Donkersloot (orgel)

20.00 uur
Schoonderbeek openingsconcert door het Aperto Ensemble

St. Franciscus Xaveriuskerk
(’t Zand 29)

St. Joris op ’t Zand
(’t Zand 13)

12.00 – 12.45 uur
James Oesi (contrabas)

13.00 – 13.45 uur
Peter Koetsveld (klarinettist)

14.00 – 14.45 uur
James Oesi (contrabas)

15.00 – 15.45 uur
Stefan Gerritsen (gitaar/panfluit)

Elleboogkerk
(Langegracht 36)

11.00 – 11.45 uur
Hein Hof (orgel/klavecimbel)

12.00 – 12.45 uur
Voxtet Vocaal Ensemble (dubbelkwartet + orgel)

13.00 – 13.45 uur
Anoek Brokaar (ensemble)

14.00 – 14.45 uur
Vespucci Kwartet

15.00 – 15.45 uur
Vespucci Kwartet

16.00 – 16.45 uur
Vincent van Amsterdam (accordeon)

17.00 – 17.45 uur
Vincent van Amsterdam (accordeon)

Johanneskerk
(Westsingel 30)

Lutherse kerk
(Langestraat 61)

11.00 – 11.45 uur
Rineke de Wit en Arjan Veen (solozang en orgel)

12.00 – 12.45 uur
Wim Faas (verteller + klavecimbel + orgel)

13.00 – 13.45 uur
Marjon Strijk & Henk Veldman (solozang en orgel)

14.00 – 14.45 uur
Piet Oudejans (klavecimbel en orgel)

15.00 – 15.45 uur
Marjon Strijk & Henk Veldman (solozang en orgel)

16.00 – 16.45 uur
Lezing “Troost in de cantates van Bach” Lydia Vroegindeweij

17.00 – 17.45 uur
Piet Oudejans & Hein Hof (2 klavecimbels)

Sint Aegtenkapel
(’t Zand 37)

12.00 – 12.45 uur
Klaartje van Veldhoven (solozang en accordeon)

13.00 – 13.45 uur
Carla Leurs (viool)

14.00 – 14.45 uur
Joachim Eijlander (cello)

15.00 – 15.45 uur
Willem Brons (piano)

16.00 – 16.45 uur
Daniel van der Hoeven (piano)

Agnietenhove
(Zuidsingel 38)

Sint Rochuskapel
(Coninckstraat 67)

13.00 – 13.45 uur
Ensemble SHE (fluit,viool en cello)

15.00 – 15.45 uur
Ensemble SHE (fluit,viool en cello)

De Kandelaar
(Heiligenbergerweg 64)

Het Eemhuis
(Eemplein 71-77)

14.00 – 14.45 uur
2 ensembles Muziekschool

15.00 – 15.30 uur
2 ensembles Muziekschool

Zondag 14 oktober 2018

De Observant
(Stadhuisplein 7)

9.30 uur
Ontbijt met Bach met Menne Smallenbroek (baritonsaxofoon) – niet gratis

BACHDAG AMERSFOORT,
VOOR IEDER WAT WILS.

Zoveel dagen nog voor Bachdag Amersfoort
  • 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes
  • 00 seconds